4* apartamenty przy kolejce linowej w Neukirchen

Numer referencyjny: LB19828
Kraj: Austria
Region: Kitzbühel
Miasto: Neukirchen am Grossvenediger
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 37.00 m2 - 104.00 m2
 
Cena:
342.000 € - 846.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płacą prowizji

Prezentujemy nasz nowy projekt zespołu luksusowych i komfortowych apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji Neukirchen am Grossvenediger. Projekt usytuowany jest zaledwie kilka kroków od kolejki linowej.

Projekt składa się z 45 apartamentów i 8 penthousów. Każde mieszkanie ma ogródek, balkon lub taras. 4* apartamenty i penthousy zostaną przekazane właścicielom w pełni urządzone i wyposażone tak, aby można było natychmiast zacząć je wynajmować i korzystać z nich.

Wszyscy właściciele i goście będą mieli do dyspozycji usługi 4* hotelu, czyli wellness z basenami i saunami, fitness, obszerna hala, restauracja, usługi śniadaniowe, recepcja itp.

Każdy apartament ma przydzielone 1 miejsce parkingowe, a każdy penthouse 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, wliczone już w cenę sprzedaży. Każdy apartament ma komórkę.

Wszyscy goście mogą korzystać za darmo z wellness i fitness o powierzchni ok. 770 m2. Zanurz się w jednym z basenów – krytym lub pod gołym niebem. Wybierz jedną z 5 saun: parową, na podczerwień, soft (mniej nagrzaną) lub jedną z dwóch klasycznych saun fińskich. Wypocznij w pokoju do relaksacji z wygodnymi leżakami i przyjemnymi efektami świetlnymi. Albo wybierz wypoczynek aktywny, w fitness z kardio i maszynami do ćwiczeń. Można także skorzystać z relaksującego masażu. Krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla ciebie!

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, ale właściciel nieruchomości zobowiązany jest do dalszego jej komercyjnego wynajmu. Właściciel apartamentu otrzymuje atrakcyjny zysk z wynajmu.

Użytkować nieruchomość samodzielnie można przez kilka tygodni w roku. Właściciele mają zapewnioną kompleksową obsługę dotyczącą administracji i dalszego wynajmu nieruchomości, nie ma więc potrzeby, by dalej się tym martwić. Warunek wynajmu nieruchomości nie jest żadnym ograniczeniem w dysponowaniu swoim majątkiem – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnej chwili podczas obowiązywania umowy o komercyjnym wynajmie.

Zakończenie budowy przewidywane jest na grudzień 2020 r.

Gmina Neukirchen am Grossvenediger należy do popularnej wśród narciarzy okolicy Wildkogel-Arena. Posiada 85% niebieskich i czerwonych tras zjazdowych, jest bardzo lubiana przede wszystkim przez rodziny z dziećmi. Znaną atrakcją jest również najdłuższy na świecie oświetlony tor saneczkowy. Latem okolica ta jest rajem dla miłośników turystyki górskiej, cyklistyki i dla wszystkich, którzy chcieliby odpocząć w otoczeniu cudownej alpejskiej przyrody Parku Narodowego Wysokie Taury.

Zainteresowała cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, lub zorganizujemy wizytę w nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od developera, a kupujący nie płaci prowizji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: