Apartamenty w popularnym ośrodku narciarskim Obergurgl

Numer referencyjny: ST19542
Kraj: Austria
Region: Obergurgl – Hochgurgl
Miasto: Obergurgl
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 46.94 m2 - 121.07 m2
 
Cena:
452.400 € - 1.180.433 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Druga faza budowy zakończona!

Nie można przegapić rzadkiej i ekskluzywnej możliwości zainwestowania w nieruchomości w Obergurglu! Chodzi o atrakcyjny region narciarski z ok. 110 km tras zjazdowych i z 24 nowoczesnymi kolejkami linowymi, z których można korzystać zimą i latem.

Budowa kompleksu rezydencyjnego apartamentów w Obergurglu składała się z dwóch faz. Pierwsza faza została zakończona w grudniu 2014 r. i obejmuje 9 apartamentów. Druga faza budowy zakończona została w grudniu 2017 r. – od 23.12.2017 r. także ta część kompleksu działa. Do dyspozycji jest 15 nowych apartamentów, basen i miejsca parkingowe (częściowo pod ziemią) dla ok. 50 samochodów.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, jednak właściciel nieruchomości  zobowiązany jest do jej dalszego komercyjnego wynajmu. Własne użytkowanie nieruchomości możliwe jest przez kilka tygodni w roku, ale dalszy wynajem musi przeważać. Właściciele mają zapewniony kompleksowy serwis, z administracją i dalszym wynajmem nieruchomości, sami nie ponoszą więc żadnych trudności. Komercyjny wynajem apartamentu zapewnia także oszczędności w wysokości 20% ceny kupna nieruchomości przy zakupie – kupujący nie płaci w tym przypadku VAT. Podane ceny są już po odliczeniu VAT.

Warunek dalszego wynajmu   nie stanowi żadnego ograniczenia w dysponowaniu waszą własnością – tzn. nieruchomość można w trakcie obowiązywania umowy o dalszym wynajmie komercyjnym w każdej chwili sprzedać. Więcej informacji o warunkach wynajmu i własnego użytkowania chętnie przekażemy na życzenie.

Kompleks rezydencyjny zapewni wszystko, czego można potrzebować do przyjemnego spędzenia urlopu z rodziną lub przyjaciółmi.

Apartamenty mają powierzchnię 45 – 110 m2 i są bardzo przestrzenne. Wszystkie są w pełni wyposażone. Nowoczesny alpejski styl, piękne, ręcznie robione meble, całkowicie wyposażona kuchnia z urządzeniami Miele, obszerne łazienki, płaskie telewizory i szybki internet są oczywistością. Każdy apartament ma także piwnicę i miejsce do parkowania.

Po dniu wypełnionym nartami można odpocząć w wellness z sauną, kabiną na poczerwień i łaźnią parową.

Kompleks usytuowany jest na skraju wsi, więc kolejka linowa Festkogelbahn i trasy zjazdowe znajdują się w bezpośredniej bliskości (ok. 150 m). Tak samo szkółka narciarska czy sklepy. Z balkonów można rozkoszować się widokiem na okoliczne góry. Gwarancja śniegu, a zatem i znakomitych warunków narciarskich, jest od początku listopada do końca kwietnia. Korzystajcie z 110 km tras zjazdowych i 24 nowoczesnych kolejek linowych!

Miłośnicy letnich pobytów w górach także nie będą rozczarowani. Obergurgl leży na wysokości 1900 m nad poziomem morza i otacza go 21 trzytysięczników – znakomite miejsce na turystykę górską!

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: