Snow Space Salzburg: Nowa kolej linowa, nowa okazja inwestycyjna

Nowa kolej linowa w Snow Space Salzburg doda kilometrów i jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność tego regionu.

W ten sposób w sezonie zimowym 2020/21 Snow Space Salzburg zostanie włączony do największych regionów narciarskich w Austrii.

Dzięki zatwierdzonej już budowie kolei linowej łączącej sąsiedni kurort Flachauwinkl/Kleinarl oraz otwarciu nowej kolei linowej Flying Mozart w ośrodku Wagrain, goście będą mogli jeździć na nartach w sumie na 200 kilometrach nartostrad.

Kolej linowa Flying Mozart z gondolami na 10 osób zapewnia nowy poziom komfortu. Prowadzi z Wagrain na szczyt Grießenkareck, gdzie zawiezie narciarzy zaledwie w 11 minut. Jej przepustowość 4000 osób na godzinę należy do największych na świecie i na pewno rozwiąże problem z oczekiwaniem na wjazd. Górna stacja zostanie przesunięta wyżej, aby znalazła się na tym samym poziomie, co stacja kolejki linowej Starjet 3 prowadzącej z Flachau. To stworzy jeden punkt początkowy z szerokim wyborem nartostrad. Zacznie działać w przyszłym roku.

Foto: www.snow-space.com

Nowością jest również kolej linowa Panorama Link z gondolami na 10 osób, która łączy Snow Space Salzburg z ośrodkiem Flachauwinkl/Kleinarl. Trasa kolei linowej będzie liczyć 3,1 km długości i poprowadzi ze stacji Grießenkareck przez grzbiet górski do górnej stacji w sąsiednim ośrodku. Podczas jazdy narciarze będą mieli imponujący widok na Wysokie i Niskie Taury.

Po połączeniu ośrodków atrakcyjność tego obszaru jeszcze się zwiększy, podobnie jak ceny tutejszych nieruchomości i przychody z wynajmu. Jeśli rozważasz zakup nieruchomości w górach, właśnie teraz nadarzyła się najlepsza okazja.

Doskonałym wyborem są na przykład nowe luksusowe apartamenty w Alpendorf, zaledwie 700 metrów od kolejek linowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego ośrodka lub procesu zakupu nieruchomości w Austrii, prosimy o kontakt.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: