Apartamenty u bram największej doliny narciarskiej na świecie

Numer referencyjny: CA19981
Kraj: Austria
Region: Zillertal/Hintertux
Miasto: Fügen
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 38.51 m2 - 78.47 m2
 
Cena:
285.000 € - 569.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Nowoczesna tyrolska architektura, tradycyjne naturalne materiały, wspaniałe widoki i maksymalna prywatność. Przedstawiamy nowe apartamenty na najwyższym poziomie w prestiżowym Fügen. Ten stanowi bramę do doliny Ziller, najbardziej aktywnej i największej doliny narciarskiej na świecie. Inwestuj i zarabiaj na wynajmie do 5,08% rocznie.


Zalety ośrodka

  • Zillertal, najbardziej aktywna i największa dolina narciarska na świecie
  • 3 minuty od kolejki linowej Spieljochbahn
  • 4 minuty od łaźni termalnych Erlebnistherme Zillertal
  • 50 minut od całorocznego lodowca Hintertux
  • Ekskluzywne wellness z saunami i basenem bezpośrednio w ośrodku
  • Dochody z wynajmu do 5,08% rocznie
  • Cena od 285 000 EUR bez VAT w tym meble i miejsce parkingowe
  • Kompleksowe usługi zarządzania i dalszego wynajmu
  • Kupujący płaci cenę zakupu bez podatku VAT
  • Kupujący nie płacą prowizji od zakupu nieruchomości!

Zillertal

Zillertal słusznie nazywany jest najbardziej aktywną doliną na świecie. Każda wycieczka tutaj to niezapomniane przeżycie, widoki okolicznych alpejskich gigantów zapierają dech w piersiach, przygoda czeka na każdym rogu, a przyjemności nie znają granic. Optymalna wysokość od 500 do 3250 metrów gwarantuje śnieg od października do maja. Również lodowiec Hintertux, jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii, zapewnia regionowi prestiż. Ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania Zillertal. 


Fügen zimą

Oferowane apartamenty znajdują się w miejscowości Fügen. Stanowi ona bramę do całej doliny Ziller. Z 3700 mieszkańcami jest największym miastem regionu. Kolejka linowa Spieljochbahn zabierze Cię z miasta do ośrodka narciarskiego z najdłuższym zaśnieżonym stokiem w dolinie Zillertal. Bezpłatne autobusy dla narciarzy zapewniają łatwy dostęp do kolejek linowych Hochfügen - Hochzillertal ze stokami do 2500 m nad poziomem morza. Oprócz tego znajdują się tu trasy do narciarstwa biegowego, zimowe szlaki turystyczne, tory saneczkowe i lodowiska.


Fügen latem

Latem wybierz się na jeden z urokliwych 400 km szlaków turystycznych. Aż 250 km ścieżek rowerowych czeka na miłośników kolarstwa górskiego. Rodziny z dziećmi najczęściej wybierają się na górę przygodową Spieljoch z wieloma atrakcjami, w tym parkiem gier wodnych, szlakami dla bosych i nie tylko. W gorące letnie dni z pewnością docenisz wiele odkrytych basenów i czystych górskich jezior. Niesamowite łaźnie termalne Erlebnistherme Zillertal znajdują się zaledwie 4 minuty od ośrodka. Dla golfistów jest 18-dołkowe pole z niesamowitymi widokami. Wspinacze mogą zdobyć kilka zalecanych szczytów lub trenować w krytym centrum wspinaczkowym. Odważni goście mogą wypróbować wspaniałą kolejkę linową w Zillertal Adventure Park. Oferta aktywności jest tutaj naprawdę prawie nieograniczona.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Wybierz jeden z 32 świetnie wyposażonych apartamentów z 1 lub 2 sypialniami i ciesz się komfortem, jaki oferuje cały ośrodek. Apartamenty podzielone są na 2 budynki, które są połączone na parterze. Znajdziesz tu obszerną strefę spa z różnymi rodzajami saun, kabiną na podczerwień i basenem zewnętrznym.


Kompletne wyposażenie

Wszystkie apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można je było od razu wynająć. Urządzając apartamenty nacisk jest kładziony na jakość i typowy alpejski styl z wykorzystaniem materiałów naturalnych.


Ekskluzywne wellness bezpośrednio w ośrodku

Niesamowity relaks dla ciała i ducha w samym ośrodku. Ciesz się ekskluzywnym centrum odnowy biologicznej, zapomnij o wszystkich troskach i daj się rozpieszczać. Maksymalną satysfakcję zapewnia sauna fińska, bio sauna, kabina na podczerwień, pokój relaksacyjny z wygodnymi leżakami oraz basen zewnętrzny z ogrodem.


Atrakcyjna inwestycja

Apartamenty sprzedawane są na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Oczekiwany dochód z wynajmu to aż 5,08% ceny zakupu po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem.

Własne użytkowanie jest możliwe, ale dalsze wynajem musi być przeważającą formą użytkowania. Właścicielom nieruchomości zostaje zapewniona kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu.

Warunek wynajmu nieruchomości nie ogranicza Cię w dalszym rozporządzaniu Twoim majątkiem - nieruchomość możesz sprzedać w dowolnym momencie. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy

Rozpoczęcie budowy planowane jest na wiosnę 2021 r. Wydano już pozwolenie na budowę. Planowane zakończenie to lato 2022 roku.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Austrii. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: