Nowy resort alpejski w regionie olimpijskim, Seefeld in Tirol

Numer referencyjny: AP19726
Kraj: Austria
Region: Seefeld in Tirol
Miasto: Seefeld in Tirol
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 51.77 m2 - 81.46 m2
 
Cena:


Sprzedane

Nabywca nie płaci prowizji!

Na projekt składa się 44 apartamentów z jedną do trzech sypialni. Wszystkie lokale posiadają balkon, do niektórych przynależy również ogród i sauna. Resort obejmuje podziemne miejsca parkingowe do garażowania, wellness z saunami i łaźniami parowymi, restaurację z barem, recepcję, przechowalnię nart oraz pomieszczenia do przechowywania rzeczy. W budynku jest winda zapewniająca bezproblemowy i komfortowy dostęp do wszystkich kondygnacji kompleksu.

Apartamenty są przekazywane jako kompletnie wyposażone. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku rodzajów podłóg, drzwi i tekstyliów, co pozwala na stworzenie apartamentu marzeń.

Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż na własność, niemniej jednak właściciel ma obowiązek komercyjnego wynajmowania nabytej nieruchomości. Z nieruchomości można korzystać we własnym zakresie przez kilka tygodni w roku, lecz dalsze jej wynajmowanie musi przeważać. Dla właścicieli nieruchomości zapewniono kompleksowe usługi w zakresie jej zarządzania i wynajmowania, dzięki czemu właściciele nie muszą podejmować żadnych starań. Właściciel uzyskuje elastyczny dochód z wynajmu w zależności od rzeczywistego obłożenia. Oczekiwana rentowność wynajmu w pierwszym roku wynosi ok. 3,5 % po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych i przed opodatkowaniem. W następnych latach oczekuje się wzrost rentowności.

Warunek dalszego wynajmowania nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania umowy o dalszy wynajem komercyjny. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i użytkowania we własnym zakresie.

Projekt powinien zostać zakończony do grudnia 2019.

Seefeld znajduje się na wysokości 1 180 m n.p.m. i jest miejscem bardzo uczęszczanym przez narciarzy biegowych z całego świata. Oferuje mistrzowskie warunki w sumie na 279 km szlaków biegowych zarówno pod styl klasyczny jak i łyżwowy. Na kilku kilometrach można również skorzystać z tras biegowych nocą. Ponadto lokalizacja oferuje znakomite warunki do wyczynowego oraz rekreacyjnego treningu biatlonistów.

Na amatorów narciarstwa zjazdowego czeka 48 km fantastycznie przygotowanych stoków zarówno dla narciarzy początkujących, jak i zaawansowanych. Narciarstwo bywa urozmaicone zawodami w skokach narciarskich na skoczniach usytuowanych tuż obok stoku narciarskiego.

Widokiem na zaśnieżone Alpy można się cieszyć również podczas wycieczek pieszych po ponad 140 km odpowiednio przygotowanych i posypanych zimowych szlaków turystycznych.

Dzieci, a także dorośli zachwycą się również torami saneczkarskimi, naturalnymi i sztucznymi lodowiskami do łyżwiarstwa czy curlingu.

Seefeld to czarujące miasteczko alpejskie, oferujące niezliczoną gamę możliwości aktywnego wypoczynku zarówno latem, jak i w czasie zimy.

W samym Seefeld znajduje się pierwszorzędne 18-dołkowe pole golfowe Seefeld-Wildmoos oraz 9-dołkowe pole Golfacademy. W niedużej odległości od pola golfowego rozciąga się jezioro Wildsee, w którym można się kąpać, pływać na łódce lub wędkować. Dla miłośników turystyki górskiej przygotowano aż 650 km szlaków turystycznych. Obszar jest idealny również dla rowerzystów, tenisistów czy paralotniarzy.

Deptak w centrum miasta jest otoczony sklepikami, kawiarniami, restauracjami, barami i hotelami.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także zapewnimy oględziny nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: