Zillertal Arena – Ekskluzywne apartamenty i domki przy kolejce linowej

Numer referencyjny: HB19936
Kraj: Austria
Region: Zillertal/Hintertux
Miasto: Hochkrimml
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 59.66 m2 - 86.92 m2
 
Cena:
514.700 € - 797.800 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

Przedstawiamy nowy ośrodek apartamentów i domków tuż przy wyciągach i stokach największego obszaru narciarskiego Zillertal. Pomysłowy układ jednostek podkreśla wspaniałe widoki na szczyty gór. Dzięki połączeniu elementów nowoczesnych i tradycyjnych ośrodek idealnie wpisuje się w ten alpejski raj. Zainteresowanie inwestorów tym wyjątkowym kurortem jest ogromne. Wszystkie domki zostały już sprzedane. Nie wahaj się i wybierz ten swój apartament.


Zalety ośrodka

 • Tuż przy stoku narciarskim i kolejce linowej 
 • Zillertal, najbardziej aktywna i największa dolina narciarska na świecie 
 • Zillertal Arena - największy teren narciarski w Zillertal 
 • Część Parku Narodowego Wysokie Taury 
 • 15 minut od wodospadów Krimml 
 • 57 km od lodowca Hintertux czynnego przez cały rok 
 • Doskonałe wyposażenie ośrodka (wellness z sauną, recepcja, przechowalnia nart, miejsca parkingowe w garażu) 
 • 12 apartamentów i 6 domków sprzedawanych na własność prywatną 
 • W budowie 
 • Pełna administracja i zarządzanie dalszym wynajmem
 • Kupujący nie płacą prowizji od zakupu nieruchomości!


Doskonała lokalizacja

Region Hochkrimml jest częścią Parku Narodowego Wysokie Taury i obszaru narciarskiego Zillertal Arena, oferującego niekończącą się zabawę w sezonie zimowym i letnim.

Ciesz się z rodziną 143 km doskonale utrzymanych stoków dochodzących do 2500 m n. p. m., 200 km tras biegowych, wesołymi miasteczkami, snowparkami, torem saneczkowym i wieloma innymi atrakcjami.

Latem region oferuje wiele alpejskich szlaków pieszych, ścieżek rowerowych i pola golfowe w pośród niesamowitej przyrody. Przeżyj adrenalinę podczas spływów kajakowych, raftingu lub na kolejce górskiej, daj się zanurzyć we wspaniałej atmosferze jezior górskich, daj swoim dzieciom niesamowite przygody na alpejskich placach zabaw lub zaczaruj się ryczącymi wodospadami Krimml, najpiękniejszymi wodospadami w Europie.


Łatwy dojazd

Hochkrimml znajduje się na granicy krajów związkowych Salzburga i Tyrolu. Region jest łatwo dostępny. Można tu wygodnie dojechać autostradą przez Niemcy lub Czechy.


Apartamenty na włąsność prywatną

Ośrodek nowoczesnych domków i apartamentów w typowym alpejskim stylu stanowi luksusową inwestycję na 1700 m n. p. m. Każdy domek ma prywatną saunę fińską. W apartamentowcu znajduje się recepcja, centrum odnowy biologicznej z sauną i kabiną na podczerwień, przechowalnia sprzętu narciarskiego i garaż podziemny.  Połączenie użytkowania własnego i dalszego wynajmu

Marzysz o własnej nieruchomości w Alpach, ale masz czas z niej korzystać tylko kilka tygodni w roku? Zainwestuj w ośrodek w Hochkrimml - idealny na rodzinne wakacje przez kilka tygodni w roku i dalszy wynajem przez resztę roku. Idealne wakacje latem i zimą są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie zarabiając na wynajmie. Bez zmartwień.

Apartamenty i domki sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Możliwe jest własne użytkowanie nieruchomości, ale wynajem musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa zarządzania nieruchomością i wynajmem. Dochód jest wypłacany właścicielom co miesiąc. Umowa na dalsze wynajmowanie jest podpisywana na okres 10 lat od momentu oficjalnego otwarcia ośrodka.

Warunek konieczności wynajmu nieruchomości nie ogranicza dalszego rozporządzania prawem własności apartamentu -  można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie trwania umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i użytkowania na Państwa życzenie.Termin budowy

Ośrodek jest w budowie. Apartamenty w budynku głównym zostaną ukończone w 2021 r.  


Kontakt

Czy interesuje Państwa ta nieruchomość? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, odpowiemy na pytania, zapewnimy zwiedzanie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

Foto: Creative Travel Projects/Shutterstock.com, View Apart/Shutterstock.com, FamVeld/Shutterstock.com, goodluz/Shutterstock.com, Juergen_Wallstabe/Shutterstock.com

Doskonała lokalizacja

 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: